ربات sand flea – رباتی دیگر از Boston Dynamic که می پرد.

ویدیو

[jwplayer player=”1″ mediaid=”13502″]

مشخصات

نام: ربات sand flea

 

دسته بندی: مطالب ویژه

 

مدت زمان: حدود یک دقیقه

 

زیرنویس: نیاز به زیرنویس ندارد

 

 لینک دانلود: دانلود

 

تذکر: توضیحات تکمیلی خوانده شود.

ربات sand flea

ربات SandFlea رباتی کوچک با تحرکی قابل توجه هست. وزن این ربات 11 پوند( یعنی چیزی حدود 5Kg ) هست که مثل ماشین های سنتی چرخ دار که روی زمین های تقریبا صاف حرکت میکنه و میتونه از همون زمین تا 8 متر بپره. این ربات میتونه با سوخت داخلیش  در هر بار  با استفاده از پیستون هاش 25 بار پرش کنه. کاربر میتونه میزان پرش این ربات رو از 1 متر تا 8 متر انتخاب کنه. چرخ های این ربات جوری طراحی شدن که میتونه در مقابل شوک ناشی از فرود این ربات از ارتفاع ها مقاوم باشه. بلند شدن و فرود اومدن این ربات به طور کاملا اتوماتیک توسط برد کنترلی روی ربات انجام میشه. یکی دیگه از قابلیت های ربات Sand Flea، قابل کنترل بودن زاویه پرتابی این ربات هست. این ربات یه دوربین هم روش هست که میتونه تصاویر رو به طور کاملا زنده برای اپراتور بفرسته و اون هم از راه دور کنترلش رو کامل بدست بگیره. در تصویر زیر نمایی از این ربات هنگاه پرش بر روی سقف یه ساختمون رو میبنیید:

SandFlea

ما در بخش مطالب ویژه سایت سعی داریم تا ربات های پیشرفته دنیا را با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم. در این جلسه ما ربات Sand Flea را بررسی کردیم. علاوه بر ان تا کنون ما رباتهای مختلفی را بررسی کرده ایم که از لینک های زیر میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید: 

برای دریافت آخرین مطالب سایت و همچنین مطالب منحصر به فرد دیگر که در سایت منتشر نمی شوند میتوانید در کانال تلگرام ما عضو شوید و یا در اینستاگرام ما را فالوو کنید:

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید