معرفی دوره : 

در این دوره آموزشی میخواهیم نحوه کار با ابزارآلات الکترونیکی را یاد بگیریم. دستگاه هایی مثل مولتی متر ، اسیلوسکوپ از این گونه دستگاه ها هستند. علاوه بر آن یاد میگیریم که چگونه با بردبردها کار کنیم. سیم ها را بهتر و دقیق تر می شناسیم و از این پس در کار با این ابزارها هیچ ترسی نخواهیم داشت.

یکی از جلسات بسیار مهم در این دوره ، که سعی کرده ایم تا حد خوبی به توضیح آن بپردازیم ، هویه هواگرم می باشد.

مجموعه جلسات این دوره بر خلاف سایر دوره ها به هم پیوستگی خاصی ندارد و میتوانید هر جلسه را مستقل از سایر جلسات مطالعه کنید.

منبع اصلی درس :

محتوای این دوره از سراسر اینترنت جمع آوری شده است. ما در این دوره از وبسایت های مختلفی استفاده کرده ایم. علاوه بر آن از تجربیات خود نیز در این دوره استفاده کرده ایم و تلاش کرده ایم تا محتوای دقیق تری را جمع آوری کنیم.

البته قابل ذکر است که بخش عمده از مطالب از وبسایت Sparkfun (که یکی از تولیدکنندگان قطعات الکترونیکی است) گردآوری شده است.

هزینه دوره

دوستان عزیز هزینه شرکت در دوره برای مشاهده همه مطالب این دوره و سایر مطالب سایت 27000 تومان (به مدت یک ماه) می باشد. با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید در این دوره ثبت نام کنید و در پروفایل خود این هزینه را پرداخت را کنید.

سرفصل های دوره :

مشخصات دوره :

کاملا عملی:

ما در این دوره به صورت کاملا عملی بحث خواهیم . ما تئوری های را در دوره های الکترونیک به زبان ساده و تحلیل مدارهای الکترونیکی بیان می کنیم و در این دوره به صورت عملی کار با ابزارآلات الکترونیکی را یاد خواهیم گرفت.

زبان ساده:

آنچه خواهید خواند زبانی بسیار ساده دارد. ما از پیچیده گویی پرهیز کرده ایم و معتقدیم متنی ارزشمند است که علاوه بر علمی بودن ، دارای زبان و بیانی ساده هم باشد. 

جدید ترین ابزارها :

در این دوره جدیدترین ابزارآلات مود بررسی قرار میگیرند. ما در این دوره ، نحوه کار با مولتی متر دیجیتال و اسیلوسکوپ دیجیتال را با هم یاد خواهیم گرفت و سعی کرده ایم از توضیح در مورد ابزارهای قدیمی خودداری کنیم. 

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به تیم “آموزش ساده رباتیک” با مدیریت “قاسم قاسمی” است و هر گونه کپی برداری حتی با ذکر منبع غیر قانونی و حرام است.