معرفی دوره : 

پایتون این روزها به زبانی همه فن حریف تبدیل شده است. کسانی که میخواهند ، وبسایت طراحی کنند ، کسانی که میخواهد ربات راه اندازی کنند و یا کسانی که میخواهند در زمینه هوش مصنوعی کار کنند ، اکثرا از پایتون استفاده می کنند. 

ما در دوره آموزش پایتون قصد داریم به صورت جامع و کامل این زبان برنامه نویسی قوی را مورد بررسی قرار دهیم. از سطح مقدماتی و مفاهیم پایه شروع می کنیم و تا سطح پیشرفته ادامه می دهیم. علاوه بر آن با کتابخانه های بزرگ پایتون مثل numpy و matplotlib نیز آشنا می شویم. 

اگر دوست دارید به برنامه نویسی حرفه ای در زمینه پایتون تبدیل شوید ، اینجا ، جای شماست.

منبع اصلی درس :

سرفصل های این دوره شبیه به سرفصل های دوره مقدماتی کانالی در youtube به نام sentdex می باشد که در آن دوره تا حد خوبی پایتون و سایر ملزومات آن مورد بررسی قرار گرفته اند و ما نیز طبق آن سرفصل ها پیش رفته ایم. این سرفصل یکی از جذاب ترین سرفصل های پایتون می باشد. در زیر لینک مربوط به این کانال آورده شده است : 

هزینه دوره

دوستان عزیز هزینه شرکت در دوره برای مشاهده همه مطالب این دوره و سایر مطالب سایت 27000 تومان (به مدت یک ماه) می باشد. با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید در این دوره ثبت نام کنید و در پروفایل خود این هزینه را پرداخت را کنید.

سرفصل های دوره :

مشخصات دوره :

از سطح مقدماتی تا پیشرفته:

جلسات آموزشی مربوط به پایتون صرفا به جلسات بالا ختم نمی شود و ما قصد داریم این دوره را تا سطوح پیشرفته ادامه دهیم  وبا syntax های پیشرفته پایتون نیز آشنا شویم. 

زبان ساده:

شاید بتوان مهمترین ویژگی این دوره را سادگی در بیان گفت. ما در این دوره تلاش کرده ایم تا تمامی مفاهیم و دستوررا با زبانی ساده بیان کنیم و از گفتن حرف های پیچیده خودداری کرده ایم. 

بررسی کتابخانه های پایتون:

علاوه بر موارد بالا ما مجموعه جلساتی را به بررسی کتابخانه های پایتون مثل numpy و matplotlib اختصاص داده ایم و به صورت دقیق کتابخانه های مهم پایتون را مورد بررسی قرار داده ایم. 

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به تیم “آموزش ساده رباتیک” با مدیریت “قاسم قاسمی” است و هر گونه کپی برداری حتی با ذکر منبع غیر قانونی و حرام است.