معرفی دوره : 

الکترونیک از آن دسته شاخه هایی است که شاید خیلی از ما بتوانیم مدارات مختلف آن را تحلیل کنیم و بهره و سایر پارامترهای آن مدار را دقیق بدست آوریم. اما اگر از ما بپرسند ولتاژ دقیقا چه مفهومی دارد و یا برق چگونه تولید می شود؟ ، شاید جواب دقیق و درستی برای آن نداشته باشیم. ما در دوره آموزش الکترونیک به این سوالات پاسخ می دهیم.

این دوره ، دوره مفاهیم است. جایی که میخواهیم به صورت عمیق با مفاهیم پایه ای الکترونیک آشنا شویم و کاربردهای قطعات مختلف را در آن ببینیم.

ما در این دوره وارد مدارات پیچیده نمی شویم و بحث های مربوط به تحلیل مدارات مختلف را به دوره ، تحلیل مدار مقدماتی واگذار کرده ایم.

منبع اصلی درس :

مهمترین منبع این دوره ، آموزش های مربوط به مفاهیم وبسایت Sparkfun می باشد که در آن به کاربردی در مورد مفاهیم الکترونیک صحبت شده است. البته منابع ما صرفا به این وبسایت محدود نمی باشد و از کتاب ها و منابع اینترنتی متعددی استفاده شده است. علاوه بر آن بخشی از تجربه خود را نیز در این کار قرار داده ایم.

هزینه دوره

دوستان عزیز هزینه شرکت در دوره برای مشاهده همه مطالب این دوره و سایر مطالب سایت 27000 تومان (به مدت یک ماه) می باشد. با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید در این دوره ثبت نام کنید و در پروفایل خود این هزینه را پرداخت را کنید.

لیست جلسات دوره :

مشخصات دوره :

با زبانی ساده و کاربردی:

تمامی جلساتی که در بالا لیست آن را مشاهده کردید ، با ساده ترین زبان ممکن آموزش داده شده اند. ما این اطمینان را به شما می دهیم که در صورتی که جلسات بالا با دقت مطالعه شوند ، پایه ای ترین مفاهیم را به حد خوبی یاد خواهید گرفت. 

کاربردی: 

اگر به لیست جلسات دوره نگاه کنید ، ما پس از معرفی قطعات ، اکثرا یک جلسه در مورد کاربرد آن قطعات نیز آورده ایم و در جلسات ، حضور آن قطعه در مدارات واقعی را مورد بررسی قرار داده ایم. 

جلسه پایه ای دوره تحلیل مقدماتی:

این دوره ، مقدمه برای دوره تحلیل مدار مقدماتی می باشد. ما در این دوره مفاهیم را معرفی کرده ایم ، و در دوره تحلیل مدار مقدماتی ، نظریه های معروف برای تحلیل مدارات مختلف را مورد بررسی قرار داده ایم. 

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به تیم “آموزش ساده رباتیک” با مدیریت “قاسم قاسمی” است و هر گونه کپی برداری حتی با ذکر منبع غیر قانونی و حرام است.