معرفی دوره : 

آردوینو را احتمالا همه شما می شناسید یا حداقل اسم آن را شنیده اید. دنیای اینترنت پر است از آموزش آردوینو . آموزش هایی جذاب و پرمحتوا و البته کاربردی.  از وبسایت های فارسی گرفته تا آموزش ها و وبسایت های انگلیسی. پس چرا باید این آموزش ها را بخوانم ؟

سوال اصلی همین جاست. ما در این دوره بیشترین تلاش خود را کرده ایم تا کدها را توضیح دهیم. دقیق و خط به خط. هدف ما فقط راه اندازی پروژه ها نیست. ما میخواهیم دقیقا بدانیم چه کار میکنیم. وقتی برنامه ای نوشتیم ، بدانیم چگونه آن را تغییر دهیم.

اگر به دنبال دوره ای می گردید که میخواهید کدها را دقیق بفهمید ، اینجا جای شماست !

منبع اصلی درس :

منابع استفاده شده در این دوره بسیار متنوع می باشد. ما در این دوره از وبسایت های مختلف کمک گرفته ایم و علاوه بر آن تجربیات خود را در آن وارد کرده ایم. اما کتاب اصلی که بخش آموزش دوره ها بر اساس آن پیش می رود ، کتاب Getting started with arduino می باشد که نویسنده آن Massimo Banzi می باشد که خود از سازندگان این برد بوده است. از لینک زیر میتوانید این کتاب را دانلود کنید: 

هزینه دوره

دوستان عزیز هزینه شرکت در دوره برای مشاهده همه مطالب این دوره و سایر مطالب سایت 27000 تومان (به مدت یک ماه) می باشد. با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید در این دوره ثبت نام کنید و در پروفایل خود این هزینه را پرداخت را کنید.

سرفصل های دوره :

پروژه های کاربردی :

مشخصات دوره :

توضیح خط به خط کد:

همانطور که در ابتدا نیز گفتیم ، میخواهیم کدها را دقیق توضیح دهیم. خط به خط تا به صورت کامل به بحث مسلط باشیم. بدون فهمیدن کدها ، عملا نمیتوانیم در آردوینو پیشرفت کنیم و پروژه های پیشرفته تری را انجام دهیم. 

منبع معتبر:

کتابی که ما در این دوره از آن استفاده کرده ایم ، کتابی است که نوشته یکی از طراحان و سازندگان این برد می باشد و قطعا خود او میتواند راهنمایی مفید برای یادگیری آردوینو باشد. 

سطح پیشرفته :

ما صرفا به این مباحث قناعت نمی کنیم و در آینده مباحث پیشرفته تری از آردوینو را مطرح خواهیم کرد. قصد داریم در آردوینو پیشرفت کنیم و پروژه های جدی و کاربردی با آن انجام دهیم. 

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به تیم “آموزش ساده رباتیک” با مدیریت “قاسم قاسمی” است و هر گونه کپی برداری حتی با ذکر منبع غیر قانونی و حرام است.