معرفی : 

در سری مطالب ربات های پیشرفته قصد داریم به معرفی انواع ربات های پیشرفته بپردازیم. ما در اینجا جدیدترین ربات های دنیا از جمله ربات های شرکت Boston Dynamics و سایر ربات ها از جمله ASIMO مورد معرفی می شوند.

بخش دیگری که ما در این سری از مطالب به آن پرداخته ایم مربوط به سخنرانی های TED است. تاکنون سخنرانی هایی جذاب در سایت TED در زمینه رباتیک منتشر شده است که قطعا یک بار دیدن آن ها ارزش دارد.

منبع اصلی درس :

واضح است که نمیتوانیم برای این سری از مطالب منبع مشخصی معرفی کنیم. ما در این دوره سعی کرده ایم سایت های مختلف استفاده کنیم و پیشرفته ترین ربات ها را معرفی کنیم و مطالب را از سراسر وب گرداوری کرده ایم.

البته شاید بتوان وبسایت TED را به عنوان بخشی از منبع مربوط به این سری از مطالب معرفی کرد.

ربات های پیشرفته :

سخنرانی های TED

مشخصات:

دارای زیرنویس:

تقریبا اکثر ویدیوهایی که در بالا آورده شده اند ، همراه با زیرنویس فارسی می باشند که یا خود ویدیو دارای زیرنویس بوده و یا به صورت اختصاصی زیرنویس شده اند.

معرفی به روز ترین و پیشرفته ترین ربات ها:

ویدیوهایی که در بالا آورده شده است مربوط به ربات هایی هستند که هم اکنون جزو پیشرفته ترین ربات های دنیا می باشند. ما در بالا سعی کرده ایم تمامی ربات های شرکت Boston Dynamics که با اختلاف پیشرفته ترین شرکت رباتیکی دنیاست را معرفی کنیم. 

شما نیز معرفی کنید:

اگر شما نیز رباتی را می شناسید که پیشرفته می باشد و یا ویژگی های جالبی دارد میتوانید از قسمت نظرات آن را به ما معرفی کنید تا در سایت قرار بگیرد و مجموعه بالا غنی تر شود. 

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به تیم “آموزش ساده رباتیک” با مدیریت “قاسم قاسمی” است و هر گونه کپی برداری حتی با ذکر منبع غیر قانونی و حرام است.